Select Page

Ökomäss 2016 koolitused lastele

Koolitused lastele toimuvad Galerii ja Katlamaja vahel asuvas Väikevormide ja laste hoovis (vaata kaarti)

Laupäev 17.09

12-14 Põhust loomade ja nukkude valmistamine. Kaie Luik

poiss-ja-tudruk_kaie-luik pohusokk_kaie-luik

 

 

 

 

 

14-16 Ökomosaiik. Kalamaja mosaiigistuudio.
Oleme korjanud kotitäie kivikesi mere äärest ning ootame lapsi, noori ja vanemaid laduma neid leide lihtsas ja põnevas mosaiiktehnikas kunstitööks. Ökomosaiik on keskkonnasäästlik, kasutame naturaalseid ja taaskasutatud materjale. Iga osaleja läheb koju väikese isetehtud kuumaalusega, millele saab toetada kuuma poti, teetassi või küünla.

2016_09_13_o%cc%88koma%cc%88ssu_proovito%cc%88o%cc%88d_2_l6igatudbwsmltxt

12:­18 Savivoolimise töötuba. Juhendab Elo Liiv
Peaaegu iga monument saab alguse katsetusest saviga. Osades maailma mütoloogiates on esimesed loomad, ­linnud ja ka inimene voolitud savist, seega jumal oli skulptor 😉 Savi on pehme, annab järgi igale su mõttele ja soovile, tunnetele. Loomine teeb vabaks, see on mediteeriv ja mõnusalt teraapiline tegevus.

 

Pühapäev 18.09

11-15 Männikoorest laevukese valmistamine. Etnobuss
Juba vanadest aegadest tuntud mänguasja valmistamine ja selle ujutamine pakub rõõmu kogu perele ning annab algteadmise aluse vee peal püsimisest.

12-14 Klotsitrükk. Majatohter
See on lõbus ajaviide, kus paberile trükitud jäljenditest moodustub pilt. Trükkimiseks kasutame puidust klotse, liistujuppe ja muud käepärast ning jäljendid sünnivad looduslike värvidega

12:­18 Savivoolimise töötuba. Juhendab Elo Liiv
Peaaegu iga monument saab alguse katsetusest saviga. Osades maailma mütoloogiates on esimesed loomad­linnud ja ka inimene voolitud savist, seega jumal oli skulptor 😉 Savi on pehme, annab järgi igale su mõttele ja soovile, tunnetele. Loomine teeb vabaks, see on mediteeriv ja mõnusalt teraapiline tegevus.