Select Page

18.09  kl 16:00 – 18:00
UKU Savi Marmorino ja Stucco on 100% looduslikud ja väikese ökoloogilise jalajäljega viimistlus pahtlid. Modernse ja loodusliku interjööri pilkupüüdev dekoratiivne valik. Need Jaapani meistrite tuhandete aastate vanustest tehnikatest ja materjalidest inspireeritud kaasaegsed Lõuna-Eestis toodetud peenpahtlid võimaldavad luua lõputul hulgal kordumatuid mustreid ja viimistlusi – kristalselt läikivatest kuni siidiselt mattide pindadeni. Tänu oma pinnatugevusele sobivad need kasutamiseks ka suure koormusega pindadel.
Savi Marmorino ja Stucco jäljendavad aluspinna reljeefsust, mis võimaldab viimistleda ka kumeraid pindasid, katta nišše, ja eenduvaid vorme.

SAVI STUCCO

UKU Savi Stucco on nagu kunstiteos mille läikega pinnal peegelduv muster loob luksusliku atmosfääri vaid mõne õhukese kihiga ja segamine värvimuldadega annab võimaluse luua lõputu valiku toone. Kelluga töödeldud pind on tugev nagu kivi ja pehme nagu siid. Stucco sobib ideaalselt siseruumidesse savikrohvi dekoratiivsema viimistlusena. UKU Savi Stuccot on kerge paigaldada ja tänu siledale läikivale pinnale on ka selle hooldus väga lihtne.

SAVI MARMORINO

UKU Savi Marmorino on satiinse looduskivi ja marmorit jäljendava pinnaga viimistluspahtel luues ruumi esteetiliselt kauni atmosfääri. Savi Marmorino värvivalikust leiame üle 30 erineva tooni, mis on saavutatud erinevaid puhtaid looduslike savisi kasutades. Tuhandeid aastaid teada viimistlus on toodetud kõrgekvaliteetsest  looduslikust toorainest ja sobib kasutamiseks siseruumides. Savi Marmorinoga viimistletud pinnad on kergesti hooldatavad ja pikaealised.

 

Tehnikaid tutvustab meister Martin Hütt ,UKU
Osaleda saavad kõik kella neljast kuueni liitujad.