Select Page
19.09   kl 16:00 – 18:00
UKU lubi Marmorino ja Stucco on 100% looduslikud läikepahtlid mis on inspireeritud sajandeid kasutusel olnud marmorit ja looduskivi jäljendavatest lubikrohvi tehnikatest.

Need elegantsed ja tugevad materjalid on pritsmekindlad, vett hülgavad ja oma tugevuselt sobivad kasutamiseks ka väga nõudlikes tingimustes. Marmorino ja Stucco jäljendavad aluspinna reljeefsust, mis võimaldab viimistleda ka kumeraid pindasid, katta nišše ja eenduvaid vorme. Marmorino ja Stucco segamine värvimuldadega annab võimaluse luua lõputu valiku toone. UKU Marmorino ja Stuccoga on mitmeid erinevaid viimistlusvõimalusi – läikiv, satiin, matt ning kasutades erinevaid tööriistu ja võtteid saab nendega jäljendada looduslikku marmorit või luua väga omanäolisi viimistlusi.

LUBI STUCCO
UKU lubi Stucco on nagu kunstiteos mille siidjas pinnas peegelduv muster loob luksusliku atmosfääri vaid mõne õhukese kihiga. See Veneetsia stucco-lustro tehnikast inspireeritud materjal sobib ideaalselt siseruumidesse, sealhulgas ka niisketesse ruumidesse. Stuccot on väga kerge hooldada ja selle eluiga ulatub sadadesse aastatesse. Stucco võimaldab saavutada pinnaviimistluses peegelsileda läike.
LUBI MARMORINO
UKU Lubi Marmorino on satiinse looduskivi ja marmorit jäljendava pinnaga viimistluspahtel luues ruumi esteetiliselt kauni atmosfääri. Juba Rooma aegadest teada viimistlus on toodetud kõrgekvaliteetsest  looduslikust toorainest ja see sobib kasutamiseks siseruumides, sealhulgas niisketes ruumides. Ka Marmorinoga viimistletud pinnad on kergesti hooldatavad ja pikaealised.
Tehnikaid tutvustab meister Martin Hütt ,UKU
Osaleda saavad kõik kella neljast kuueni liitujad.