Select Page

Mis on Soojustuskrohv ja kuidas seda kasutada? Kellel soovi, saab teha “käe valgeks” ja veenduda ise kui kerge on Soojustuskrohv. Paigaldame uut krohvi ja viimistleme juba varasemalt paigaldatud krohvi ja vastame töökäigus tekkivatele küsimustele.

Töötoa teema pikemalt.
Mis on Soojustus- ehk Termokrohv? Arutleme, kuidas termokrohviga soojustada erinevat tüüpi hooneid, millised lahendused on kõige effektiivsemad. Praktiseerime termokrohvi paigaldamist ja viimistlemist.
Paari sõnaga ka krohvist endast.
Termokrohv loob hubase sisekliima ja paraneb märgatavalt soojuslik mugavus. Külmad kiviseinad ei “õhka” enam talvel jahedust ja palaval suvepäeval on toas vähem rõskust. Tegemist on nimelt nutika krohviga, mis sobib ka keerulisematesse oludesse ja tagab hoone konstruktsioonide parema säilivuse. Kui kiviseina pinnad on saanud soola- või niiskuskahjustusi aitab Termokrohv soolad ja niiskuse seinast välja, kuid ei lase neid viimistluse pinnale. Tänu headele soojustusomadustele ja mineraalsele koostisele on sellel krohvil ka väga head tuletõkke omadused ja tulekahju korral ei erita kahjulikke ühendeid.
Kasutamine on lihtne ja kerge, krohv kaalub 6,5x vähem kui tavakrohvid. Õigete töövõtetega on seda väga mõnus paigaldada ega murra konti 🙂
Seega on Termokrohv parim lahendus, peale viilutatud leiva 🙂

Karin Kirtsi ja Madis Mihkelsoo, resthunt.ee

Ühekorraga seina visatud termokrohv, ca 8cm. Püsib tänaseni:)!