ÖKOMÄSSU korraldavad: Säästva Renoveerimise Infokeskus, Eesti Vabaõhumuuseumi Maa-arhitektuuri Keskus,
Eesti Muinsuskaitse Selts, Lahemaa Rahvuspark, Keskkonnaamet, Mahe-Eesti, Tallinna Energiaagentuur

Tarmo Elvisto Projektijuht ecomess@renoveeri.net 5100374
Laidi Sergejeva Peakoordinaator sergejeva.laidi@gmail.com 5520282
Hannele Känd Assistent / kontserti projektijuht hannele.kand@gmail.com 56 698 839
Karin Paulus Moeshow koordinaator karinpaulus@gmail.com
Inara Tougias Töötubade koordinaator inara@seenior.ee
Villem Jahu Kujundaja
Pille Arjakas Seminari  Keskkonnasõbralik miljöö linnas koordinaator pille.arjakas@gmail.com
Aune Mark Toilustajate koordinaator aune.mark@evm.ee
Virve Kiil Lastekoolituste koordinaator virve@majatohter.ee
Peeter Pihlak Messiseminari koordinaator peeter.pihlak@gmail.com

Ave Paulus – Lahemaa programmi koordinaator

Kontakt:

Säästva Renoveerimise Infokeskus MTÜ
+372 5100374
ecomess@renoveeri.net